Stan koszulki piłkarskie Johnnycc

Stan koszulki piłkarskie AntoineL

Takumi Minamino wywarł dobre wrażenie we wczesnych latach w Liverpoolu, a jego nowy kolega z zespołu Joe Gomez pochwalił styczniowe transfery.

Minamino przyleciał z RB Salzburg za jedyne 7,25 miliona funtów i już dwukrotnie Koszulki piłkarskie występował w zastępstwie w Premier League w utalentowanej linii napastnika Jurgena Kloppa.

Konsekwentne wejście do pierwszego XI Liverpoolu będzie trudnym zadaniem, ale najpierw Minamino musi skupić się na osiedleniu się na Merseyside.

Reprezentant Japonii nie zdobył jeszcze pierwszego gola dla the Reds, ale zdobył już gola na Anfield.

Minamino strzelił gola i asystę, gdy Liverpool walczył o wąskie zwycięstwo 4: 3 z Sazburgiem w październiku, przyciągając wzrok piłkarzy The Reds.

Jest gotowy zdobyć swoje pierwsze trofeum w Anglii w tym sezonie, a Liverpool ucieknie z wyścigu o tytuł w Premier League, koszulki piłkarskie z nadrukiem zanim skrzydłowy wylądował w Merseyside.

The Reds cieszą się zimową przerwą, siedząc na ogromnym 22-punktowym prowadzeniu, odpoczywając, zanim ponownie skupią się na utrzymaniu niepokonanego rekordu i kontynuowaniu obrony w Lidze Mistrzów.
\r

\r

\r

KaceyerT camisetas fútbol ErlindaCa

ChunFluha Maglie juventus RafaelBra

BrettForr fußballtrikot kinder NicoleFie